Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

І надалі служіть правді

16 грудня 2014 р. Локачинський декан протоієрей Ігор Дружинець бере участь в обговоренні книг, виданих газетою «День». Світлина з архіву священика.

Учора локачинський декан протоієрей Ігор Дружинець на запрошення головного редактора всеукраїнської газети «День» Лариси Івшиної взяв участь в обговоренні книг, виданих цим часописом. Захід відбувся в районній бібліотеці.

Священик, зокрема, висловився в обговоренні книги «Апокрифи Клари Ґудзик». Він відзначив, що «День» ще з 90-х років об’єктивно пише про становлення і діяльність УПЦ КП. Тож душпастир висловив надію на подальше правдиве висвітлення об’єднавчого процесу в українському Православ’ї.

Книга Клари Ґудзик, яка багато років спеціалізувалась на релігійній тематиці, – це збірка її дописів, що вийшли на сторінках газети «День».

17 грудня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо