Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Митрополит Михаїл відвідав Хрестовоздвиженську парафію в с. Угринів Горохівського деканату

11 січня 2014 р. Церква Воздвиження Хреста Господнього в с. Угринів Горохівського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

В неділю після Різдва, правлячий архієрей очолив тут Божественну Літургію.

У проповіді він розповів про сутність свята Різдва Христового, про поняття віри, відмінність Православ'я від інших конфесій та релігій, про важливість творення добрих справ у земному житті християнина. Також високопреосвященний підсумував життя парафії за попередній рік.

Після цього митрополит вручив благословенні грамоти активним парафіянам.

Із владикою служили: горохівський декан протоієрей Андрій Сидор, настоятель храму священик Микола Сегет та інше місцеве духовенство.

14 січня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо