Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Любомльський декан молитовно підтримав акцію «Зігрій солдата»

28 січня 2015 р. Під час флешмобу на підтримку української армії. Світлина з архіву протоієрея Віктора Возняка

З 9 січня по 1 лютого у деканаті проходив флешмоб, учасники якого обливались крижаною водою і жертвували кошти для української армії.

Кожного дня дійство розпочиналось з молитви за Україну та загиблих героїв, яку відправляв місцевий благочинний протоієрей Віктор Возняк.

Загалом зібрано понад сто тисяч гривень.

02 лютого 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо