Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Представники єпархії взяли участь у Всеукраїнському православному молодіжному зимовому таборі «Quo vadis?»

Учасники Всеукраїнського православного молодіжного зимового табору «Quo vadis?». Світлина з архіву протоієрея Євгена Рябця

З 25 січня по 2 лютого священики та близько двадцяти юнаків і дівчат з Волині разом із представниками інших регіонів України таборували у селищі Верховина на Івано-Франківщині.

Захід організувало синодальне управління у справах молоді. Нашу єпархію, зокрема, представляли інспектор з питань місійної діяльності духовної консисторії протоієрей Юрій Близнюк, настоятелі парафій Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Петро Стеблина, Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії у Володимирі-Волинському протоієрей Євген Рябець. Вони були духівниками закріплених за ними куренів. Опікувались молоддю, проводили ранкові та вечірні молитви, служили Божественну Літургію, перебували з таборянами на екскурсіях.

07 лютого 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо