Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У Луцьку, в районі ДПЗ, відправили чин заснування храму і поставлення хреста

8 лютого 2015 р. Чин освяти місця під зведення церкви на честь преподобного Іова Почаївського в обласному центрі. Світлина інформаційної служби єпархії

8 лютого митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив місце під зведення церкви на честь преподобного Іова Почаївського за адресою: бульвар Дружби народів, 8б (перехрестя із вул. Грабовського).

У богослужінні взяли участь: настоятель парафії священик Олександр Вронський, інше місцеве духовенство й миряни.

Високопреосвященний благословив присутніх на добре будівництво. Він переповів слова одного майстра: «Якщо кожен щонеділі приноситиме по цеглині, за три роки матимете церкву вже з куполами». Цим заспокоїв тих, хто вважає, що спорудження храму – довгий і затяжний процес та сумніваються, чи побачать його завершення.

09 лютого 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо