Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Єпископ Матфей освятив дзвони для ратнівського храму Пророка Іллі

15 березня 2015 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей освячує дзвони для храму Пророка Іллі в селищі Ратно. Світлина з архіву владики

15 березня вікарій з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла очолив Божественну Літургію в цьому храмі з нагоди Хрестопоклонної неділі, опісля якої освятив дзвони.

На завершення Відправи преосвященний виголосив проповідь, приурочену до третьої неділі Великого посту, яка іменується Хрестопоклонною, та євангельського читання того дня. Єпископ зазначив, що суть «взяття та несення кожним свого хреста за Ісусом Христом» полягає у слідуванні Його заповідям, щоб вінцем цієї тернистої дороги стало сподоблення Царства Небесного.

Із владикою служив декан та настоятель громади протоієрей Роман Бодак.

17 березня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо