Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У Володимирі заклали й освятили алею на честь героїв АТО

21 квітня 2015 р. Заснування алеї на честь героїв АТО у Володимирі. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна

21 квітня духовенство міста і району взяло участь у заснуванні алеї в парку «Слов’янський» на честь місцевих уродженців, загиблих у Донбаській війні.

В акції взяли участь: міський декан протоієрей Юрій Пилипець, районний – протоієрей Євген Шевчук, інше духовенство, міський голова Петро Саганюк, викладачі та студенти аграрного коледжу.

Душпастирі молитовно благословили благе діло. Посаджено вісім дубів на честь восьми загиблих володимирчан. Це дерево вибрано через його довговічність, символізуючи пам'ять про воїнів, їхню мужність і ратний подвиг.

22 квітня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо