Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Патріарх: Маємо дати Європі те, що вона втратила

1 червня 2015 р. Патріарх Філарет під час проповіді в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії

Чому Україні потрібно вступати до Євросоюзу, пояснив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у проповіді 1 червня, в Духів день, у Троїцькому соборі, що в Луцьку, під час храмового свята.

Ми повинні йти до Євросоюзу не тільки тому, що наш народ завжди належав до грона християнських, європейських народів. Ми повинні бути там не лише для того, що перейняти всі кращі риси сучасного ЄС.

На жаль, у Європейському Союзі є чимало негативних рис, як-от узаконення одностатевих «шлюбів» та інших гріхів. На шляху великого матеріального благополуччя європейські народи втратили духовність, зневажають свої християнські основи. Українці, вступивши до Євросоюзу, повинні показати приклад духовності й релігійності, вважає Патріарх Філарет.

01 червня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо