Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Митрополит Михаїл – медикам: «Ви найкращі!»

16 червня 2015 р. В обласній клінічній лікарні. Світлина інформаційної служби єпархії

Керуючий єпархією взяв участь в урочистостях до Дня медичного працівника, що проходили 16 червня в обласній клінічній лікарні в Луцьку.

У вітальному слові високопреосвященний зазначив: у цьому закладі є домовий храм, що дає змогу змінюватись не просто фаховому рівню чи обладнанню, а самій ментальності медицини. «Завдання одні й ті ж – лікувати тіло, а от методи, ментальність лікаря змінюється, тому що ми йдемо, я б сказав, на крок попереду Європи, нам би лише технічну базу підтягнути», – зазначив митрополит.

Після цього він разом із духовенством кафедрального собору Святої Трійці виголосив многоліття працівникам медицини.

18 червня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо