Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У Луцьку відзначали 75-річчя СНУ

19 червня 2015 р. 75 років Східноєвропейському національному університету імені Лесі Українки. Світлина інформаційної служби єпархії

Вранці 19 червня у кафедральному соборі Святої Трійці відслужили подячний молебень з нагоди ювілею Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (СНУ). Потому в головному корпусі відбулось відкриття та освячення меморіальної дошки студентам цього вишу, які загинули на Донбасі. А завершився ювілейний день академічною імпрезою в облмуздрамтеатрі ім. Т. Г. Шевченка.

Подячний молебень у соборі, заупокійну літію й освячення пам’ятного знака в приміщенні вузу очолював митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Із ним молились: декан собору протоієрей Микола Нецькар, ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, капелан університету протоієрей Віктор Михалевич, соборне духовенство, ректор СНУ Ігор Коцан, представники професорсько-викладацького складу та студентства.

Після молитви в соборі високопреосвященний виголосив вітальне слово, в якому закликав пам’ятати, що сила університету – у вдячності студентів до викладачів та викладачів до студентів.

А після освячення пам’ятної дошки владика зазначив: хлопці загинули через велике почуття любові, втіливши євангельські слова в реальність – «поклали душу свою за друзів своїх». Кожного з присутніх закликав заходячи в університетський корпус на роботу чи навчання, на мить задуматися, що він стоїть, не зруйнований «градами», завдяки цим героям.

19 червня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо