Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Ковель: нові накупольні хрести й автомобіль для армії

26 липня 2015 р. Освята накупольних хрестів храму Рівноапостольного князя Володимира в Ковелі. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відвідав парафію Рівноапостольного князя Володимира, освятив хрести на куполи її храму та освятив позашляховик для 53-ї механізованої бригади, придбаний Ковельським міським деканатом.

26 липня за Божественною Літургією у тимчасовій Свято-Володмирській церкві з владикою служили: міський декан протоієрей Анатолій Александрук, настоятель громади протоієрей Віталій Лехкобит, інше духовенство – міського та районного благочинь.

Після Служби Божої та освячення накупольних хрестів для храму, що будують поруч, відбулася хресна хода до центральної площі міста з іконами Богородиці Холмською та Тростянецькою, св. Володимра Великого та інших угодників. Дорогою до шестя приєднувались віряни з інших парафій райцентру.

На майдані владика очолив молебень за Україну та освятив автівку, що слугуватиме військовикам.

У слові високопреосвященний закликав присутніх до єдності, бо тільки в єдності можна здобути перемогу над загарбником. Зазначив, що ворог роду людського постійно хоче посварити людей, шукаючи різні способи. Архіпастир рекомендує боротися з його підступами любов’ю до ближніх, силою віри, великим бажанням жити в Україні й бути тут щасливими.

До молитви долучились: голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова райради Ігор Верчук, міський голова Олег Кіндер, найактивніші жертводавці Володимирської парафії генеральні директори підприємств «Ковельсільмаш» Микола Заїкін та «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук, громадськість.

27 липня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо