Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Владика Михаїл пояснив причину зриву об’єднання з УАПЦ

2 серпня 2015 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський обгрунтував необхідність припинення діалогу про об’єднання УПЦ КП з УАПЦ. Архієрей говорив про це на завершення недільної проповіді в кафедральному соборі Святої Трійці.

За словами високопреосвященного, Київський Патріархат прагне єднання з Українською Автокефальною Православною Церквою, але, на жаль, на сьогодні це неможливо. Кожного разу, коли робляться певні кроки назустріч один одному, архієреї УАПЦ виставляють нові вимоги. Відчувається при цьому й негативний вплив третьої сторони: на засіданні останнього Собору УАПЦ був присутній єпископ УПЦ (Московського Патріархату).

«Якщо в ієрархів автокефальних немає бажання об’єднуватися, то ми закликаємо до цього простих священнослужителів і мирян. Вони не винні в тому, що їх духовне керівництво недалекоглядне», – підкреслив митрополит Михаїл. Він закликав усіх до єдності, аби в нашій державі була єдинодумність. Це особливо потрібно в нинішній воєнний час. «Наші двері відкриті як для Української Автокефальної Православної Церкви, так і для Української Православної Церкви (Московського Патріархату)», – запевнив волинський архієрей.

06 серпня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо