Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У храмах єпархії відзначили свято Преображення Господнього

19 серпня 2015 р. Освята плодів на соборному подвір’ї. Світлина інформаційної служби єпархії

Божественну Літургію та освячення плодів у кафедральному соборі Святої Трійці 19 серпня очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

На завершення Відправи владика виголосив проповідь, розтлумачивши зміст свята. «Це одне з небагатьох свят, коли Господь привідкриває Себе, хто Він є», зазначив архіпастир. Преображення показане нам для утвердження віри, визнанання істини, щоб впевнено надіятися на життя після смерті й успадкування Царства Небесного.

Протягом дня до головного храму єпархії йшли десятки тисяч вірних. Під час Служби Божої заповнена ними була не тільки верхня церква собору, але й нижня, яка, до речі, освячена на честь цього празника.

20 серпня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо