Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

ВПБА розпочала новий навчальний рік

20 серпня 2015 р. В Домовому храмі Всіх волинських святих. Світлина інформаційної служби єпархії

У Волинській православній богословській академії навчання почали 20 серпня згідно з благословінням митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Про це повідомив сайт Vpba.org.

Приступаючи до науки, вихованці академії традиційно зібралися в домовому храмі Всіх волинських святих. Молебень очолив проректор із навчальної роботи протоієрей Ігор Скиба.

У настановчому слові о. Ігор закликав відповідально підійти до здобуття духовних знань для служіння Богу і людям у Церкві Христовій.

Календаре зміщення навчального року зумовлено необхідністю скоротити витрати на опалення академічних корпусів.

21 серпня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо