Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Шість священиків із Волині відбули на Донбас як військові капелани

30 серпня 2015 р. Молебень для військових капеланів перед відправкою у зону АТО у володимирському соборі Різдва Христового. Світлина з сайта vv-dekanat.com.ua

Душпастирі з різних деканатів єпархії добровільно побажали нести такий послух у зоні АТО.

Це ківерецький декан, настоятель собору Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Іван Семенюк, настоятелі парафій: Благовіщення Пресвятої Богородиці в Луцьку протоієрей Микола Савчук, Покрови Божої Матері в с. Маяки Луцького районного деканату протоієрей Михайло Бучак, Вознесіння Господнього в Устилузі Володимирського районного деканату протоієрей Юрій Здебський, Введення Пресвятої Богородиці в с. Березовичі та Преподобного Амфілохія Почаївського в с. Бегета цього ж благочиння священик Микола Баган. Також помічник володимирського міського декана, клірик собору Різдва Христового у Володимирі-Волинському протоієрей Ігор Бігун. Про це повідомив інформаційній службі єпархії віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний.

30–31 серпня капелани відбули з Волині. Після курсу попереднього навчання вони один місяць перебуватимуть серед наших військових у різних підрозділах. Правитимуть Літургії, молебні, інші богослужіння, спілкуватимуться з усіма, хто потребує духовної підтримки. Надалі відбудеться ротація.

04 вересня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо