Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

З ініціативи священика в Тупалах ушанували Володимира Великого

2 серпня 2015 р. Святковий концерт з нагоди 1000-ліття упокоєння рівноапостольного великого князя Володимира у с. Тупали Турійського деканату. Світлина з архіву протоієрея Володимира Пирога

У клубі цього села Турійського деканату відбувся святковий концерт з нагоди 1000-ліття упокоєння рівноапостольного великого князя Володимира.

Захід, що проходив 2 серпня організували: протоієрей Володимир Пиріг, настоятель парафій Покрови Пресвятої Богородиці в сс. Миляновичі й Торговище, завідувачі клубів Л. Чикор (с. Тупали) і А. Назарук (с. Миляновичі). У ньому взяли участь хори миляновицького храму та церкви Архістратига Михаїла УПЦ (МП). Ведучими були Алла Долонько та о. Володимир. Вони розповіли про історію хрещення Київської Русі та велику роль князя Володимира Святославича у цьому. Душпастир із матінкою Ярославою були і співаками, і декламаторами.

Завершив свято гімн «Боже великий, єдиний», який виконали всі учасники концерту та глядачі.

04 серпня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо