Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Сім’я підполковника Фураєва подякувала Богові за звільнення з полону

Церква Архістратига Михаїла в Нововолинську. Світлина з архіву священика Олексія Гольчука

13 вересня подячний молебень відправили у нововолинському храмі Архістратига Михаїла, повідомив клірик парафії священик Олексій Гольчук у «Фейсбуці». Сергій Фураєв – віднедавна підполковник – рік перебував у полоні «ДНР».

Комбата 51-ї ОМБР бойовики вивозили 24 серпня минулого року на донецький «парад». Була інформація, що Фураєва засуджено бойовиками до розстрілу. Спочатку його утримували у Сніжному, потім перевезли в Донецьк, а зовсім недавно – до Луганська. Нарешті 8 вересня його та старшого матроса Артема Комісарчука передали українській стороні, обмінявши на чотирьох бойовиків.

Цілий рік о. Олексій з вірянами разом із сім’єю Сергія – дружиною Тетяною та двома дітьми – молилися за здоров’я та звільнення полоненого. Господь почув їхні молитви, тож вони всі разом за недільним Богослужінням зі сльозами на очах дякували Творцеві. «Сергій, якого кілька днів тому звільнили від більш як річного полону, за цей рік спільних з його дружиною молитов став мені як рідний брат. Слава Богу за вислухані молитви його дружини Тетяни! Інколи впертість жінки є дуже корисною, і в цьому випадку те, що вона щодня стояла у храмі на молитві, щиро просячи Бога, дало свої чудові плоди», – поділився враженнями душпастир на сторінці у “Фейсбуці”.

Серед вірних Свято-Михайлівської парафії в Нововолинську є і родина майора Олександра Кондисюка, якого з полону визволили 26 грудня 2014-го. За його звільнення молилися 4 місяці.

14 вересня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо