Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Каплицю Святителя Луки Кримського відкрито в Ковельському медколеджі

21 вересня 2015 р. Каплиця Святителя Луки Кримського в Ковелі. Світлини з архіву протоієрея Василя Мичка

Священики собору Благовіщення Пресвятої Богородиці в Ковелі – настоятель протоієрей Василь Мичко та клірик протоієрей Ігор Циб – 21 вересня освятили її з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

У проповіді студентам і викладачам о. Василь наголосив, що медики мають бути не тільки професіоналами своєї справи, а й обов’язково людьми високодуховними, яким був лікар і архієпископ св. Лука Кримський.

Дерев’яний храм постав за півроку коштами цього закладу. За сприяння розвиткові Церкві Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нещодавно нагородив його директора Ігоря Холейка орденом Рівноапостольних Кирила й Мефодія.

Каплиця на території коледжу буде відчинена постійно, а двічі на тиждень тут правитимуть акафісти й молебні. Капеланом призначено о. Ігоря, який викладатиме в коледжі основи християнської етики.

23 вересня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо