Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Нову каплицю Покрови Богородиці освячено в Ковелі

11 жовтня 2015 р. Капличка Покрови Пресвятої Богородиці в Ковелі. Світлина інформаційної служби єпархії

Чин освячення дерев’яної церковці по вул. Лісовій, 44 (дачний район), яку збудували за один рік, та Божественну Літургію в ній очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. З архієреєм служили декан протоієрей Анатолій Александрук, настоятель парафії священик Назар Благута, інше місцеве духовенство.

У проповіді владика підбадьорив церковну громаду в тому, що їх маленький храм може бути великим в очах Божих. Бо не високі мури ведуть до спасіння, за словами архієрея, а єднання кожної людської душі з Христом. І головне – то молитва віруючих, яка лунатиме в цій капличці кожного Богослужіння.

З рук митрополита п’ять найактивніших жертводавців отримали благословенні грамоти. Серед них – меценат Геннадій Кіндер.

12 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо