Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У Липлянах розпочинають будувати церкву

11 жовтня 2015 р. Поставлення хреста в селі Липляни Ківерецького деканату. Світлина з сайта Chernectvo.org

Чин заснування храму і поставлення хреста в цьому селі Ківерецького деканату з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла здійснив ігумен Константин (Марченко), декан монастирів єпархії, намісник Жидичинської обителі Святителя Миколая Чудотворця. Про це повідомив сайт Chernectvo.org.

Під час проповіді отець ігумен зазначив, що новий храм Апостолів Петра і Павла в центрі села не повинен бути порожнім, а «має стати багатолюдним домом Божим». Щоби кожен зміг прийти, за словами ченця, поплакати за свої гріхи та попросити допомоги у всіх бідах.

Мальовничі Липляни, відомі вже 430 років та в яких мешкає не більше 500 жителів, ніколи не мали власної церкви. І ось нарешті, за підтримки насельників монастиря, мають можливість розпочати будівництво.

13 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо