Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У Шклині освячено пам’ятник героям України

14 жовтня 2015 р. Освята пам’ятника героям України в с. Шклинь Горохівського деканату. Світлина Олега Дідика

Чин освячення здійснили горохівський декан протоієрей Андрій Сидор та місцеве духовенство на Покрову Пресвятої Богородиці. Співав хор храму Вознесіння Господнього, що в райцентрі.

Старожили пам’ятають: колись посеред села був хрест на пам’ять про тих, хто загинув у боротьбі за волю і незалежність України. Відродили цей меморіальний знак завдяки старанням благодійника Миколи Линчука, який також неодноразово допомагав місцевим військовослужбовцям та їх рідним.

В урочистому відкритті взяли участь: священик УПЦ (МП), голова райдержадміністрації Любов Матвєєва, сільський голова Іван Капрюк, представники багатьох патріотичних і громадських об’єднань.

19 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо