Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Про капелана з Волині розповіло маріупольське телебачення

12 жовтня 2015 р. Священик Олександр Добровольський. Кадр із відео ТРК «Сигма»

Священик Олександр Добровольський, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Кричевичі Ковельського районного деканату, нині несе добровільний послух у зоні АТО. Він духовно окормлює Донецький прикордонний загін. Тож кореспондент місцевої ТРК «Сигма» поцікавився, що змінилося в житті підрозділу, чи стало бійцям легше нести службу.

За словами армійців, молитви та душпастирські бесіди вселяють у їхні серця впевненість у перемогу, відчуття більшої захищеності. Покращилися взаємини між солдатами. А панотець, у свою чергу, радіє про піднесення духовного рівня підопічних.

20 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо