Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Владика Михаїл відзначив 15-річчя архієрейської висвяти

22 жовтня 2015 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час відкриття виставки з нагоди 20-ліття Патріаршого служіння Святійшого Патріарха Філарета. Світлина з сайта cerkva.info

22 жовтня, в день ювілею, митрополит Луцький і Волинський, як і 15 років тому, перебував у столиці з нагоди річниці iнтронiзацiї Патрiарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Наш архіпастир взяв участь у спільному Богослужінні в кафедральному соборі Рівноапостольного князя Володимира. А напередодні, 21 жовтня, долучився до відкриття виставки, присвяченої 20-літтю патріаршого служіння Святійшого, що відбулося в Музейно-виставковому центрі під Андріївською церквою.

Тимофія Зінкевича (так зветься в миру митрополит Михаїл) висвячено на диякона 9 жовтня 1997 року, наступного дня пострижено в ченці з іменем Михаїл, а ще через день відбулась його висвята на ієромонаха, тобто монаха-священика. 21 жовтня 2000 року Священний Синод обрав о. Михаїла єпископом Сумським і Охтирським, тож на другий день проведено чин його хіротонії в єпископа. 22 січня 2009 року владику Михаїла піднесли до сану архієпископа, 23 січня 2012-го – митрополита.

23 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо