Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЗБОРИ КАПЕЛАНІВ

14 лютого 2006 р.

У Луцькій Свято-Преображенській церкві (нижньому храмі кафедрального собору Святої-Трійці) вперше відбулися збори капеланів обласного центру, – повідомив старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, який з благословення єпископа Михаїла й очолив зібрання.

Після Божественної Літургії священики обмінялися досвідом щодо капеланського служіння в навчальних і медичних закладах, а також обговорили актуальні питаня та проблеми. Зокрема, йшлося про співпрацю з керівництвом закладів, облаштування каплиць, організацію лекційної роботи та загальну координацію діяльності.

За словами отця Олександра, на сьогодні в Луцьку капеланське служіння здійснюють девять священнослужителів, які послідовно активізовують та удосконалюють свою працю.

14 лютого 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо