Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Владика Михаїл освятив накупольний хрест цвинтарної каплиці біля Гаразджі

7 листопада 2015 р. Встановлення хреста на каплиці Воскресіння Христового на міському кладовищі. Світлина інформаційної служби єпархії

У Димитрівську поминальну суботу митрополит Луцький і Волинський відправив чин освячення хреста для поставлення його на бані новозбудованої церкви Воскресіння Христового на території Луцького міського кладовища. Тут служить священик Ярослав Черенюк, проректор з науково-дослідницької роботи Волинської православної богословської академії, клірик луцького Свято-Воздвиженського храму.

На цей Божий дім власноручно виготовив купол настоятель парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Покащів Ківерецького деканату священик Іван Заторський. Він разом з о. Ярославом і воздвиг цей символ нашої віри.

«Сьогодні ми встановлюємо хрест – животворче древо – на куполі цього храму з усвідомленням того, що на хресті здійснилася найбільша подія людства – Христове Воскресіння», – зазначив владика. Споглядаючи на нього та перебуваючи на цій сумній території, за словами архіпастиря, маємо надію, що настане день, коли всі померлі воскреснуть, як пише апостол. І в цей поминальний день у молитовному єднанні усі спочилі перебувають поряд із вами, наголосив високопреосвященний.  

Також на Алеї почесних поховань митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив панахиду по воїнах, загиблих на Донбасі. З ним молилося духовенство Луцьких міського і районного, Ківерецького деканатів.

09 листопада 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо