Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У Новій Лішні поховали сапера Анатолія Артеменка

7 листопада 2015 р. Чин похорону військовослужбовця Анатолія Артеменка. Світлина з сайта bug.org.ua

У рідному селі бійця на Іваничівщині чин похорону у каплиці Безсрібників Косми й Даміана на кладовищі в селі Нова Лішня очолив нововолинський декан протоієрей Стефан Фульмес. З ним служили настоятель парафії священик Андрій Бойко та інше місцеве духовенство.

Похоронна процесія пройшла від села Грибовиця, в якому солдат проживав з вагітною дружиною, до цвинтаря в Лішні, де спочивають його батьки. Серед проводжаючих були очільники району, громадські активісти.

Напередодні із військовиком попрощалися в Луцьку. В нижньому храмі кафедрального собору Святої Трійці віце-канцлер та старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний відслужив заупокійну літію. Він зауважив, що воїн віддав своє життя за мир у нашій державі. Душпастир закликав присутніх спільно молитися за душу військового, який, не боячись, відстоював права країни та спільноти українців у лавах армії. У відправі взяли участь активісти Автомайдану України, учасники АТО та інші небайдужі волиняни.

Анатолій Артеменко служив сапером у 2-й інженерній роті, мав 31 рік. Загинув військовослужбовець унаслідок вибухів на складах у Сватовому на Луганщині.

09 листопада 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо