Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Представник духовної консисторії благословив призовників

11 листопада 2015 р. Старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний в обласному військкоматі. Світлини інформаційної служби єпархії

Віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний в обласному військовому комісаріаті відслужив молебень за здоров’я воїнів, яких призвано на строкову службу цієї осені.

Отець Олександр у виступі зазначив, що відповідальна справа кожного чоловіка – боронити свій край. Він нагадав: багато в Церкві є святих, які за життя були військовими. Зокрема, 40 мучеників севастійських, які боронили свій народ і край, але за віру Христову були віддані на муки. Душпастир наголосив: «У війську завжди служили чоловіки, гідні цього покликання, – чесні, справедливі, мудрі, відважні, сповнені любові до рідних, держави». І саме такі воїни, за його словами, встояли в цей нелегкий час та дали достойну відсіч ворогові. Священик закликав новобранців молитися при кожній можливості за себе та рідних. «Ваша служба буде нелегкою, але приведе вас до спасіння», – зазначив душпастир.

Насамкінець о. Олександр окропив усіх присутніх свяченою водою.

12 листопада 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо