Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ВІТАННЯ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

25 лютого 2006 р.

Канцлер єпархії протоієрей Микола Цап і страший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний на запрошення місцевої влади взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника Вітчизни, які відбулися в Волинському обласному муздрамтеатрі імені Тараса Шевченка.

Того ж дня, у Володимирі, протоієрей Микола Гінайло, настоятель Свято-Покровської громади в с. П’ятидні Володимирського благочиння з благословення єпископа Михаїла взяв участь у заходах з нагоди Дня захистника Вітчизни, які проводились райдержадміністрацією. Священик привітав сивочолих ветеранів визвольних змагань, учасників боротьби на фронтах Другої світової війни, представників військових частин, дислокованих на Володимирщині, зазначивши, що Православна Церква Київського Патріархату з особливою ревністю молиться за охоронців Української землі, за тих, хто жертвує собою заради волі й кращої долі прийдешніх поколінь.

25 лютого 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо