Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ХРЕСТ НА ОКОЛИЦІ – ХРЕСТ В ОСЕРЕДДІ

5 жовтня 2007 р.

Єпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив місце під будівництво храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в селі Веснянка Ківерцівського деканату. З ним співслужили декан протоієрей Олег Ткачусь та інші священнослужителі.

Веснянка – село нове, церкви в ньому не було ніколи. Але й тут, як і в кожному населеному пункті, Божий дім повенен стати центром життя. Тож символічно, що хрест, будучи нині мало не на краю села, невдовзі, за планом розвитку Веснянки, має опинитися у його серцевині. Дай, Боже, щоб так сталось і в буквальному, і в духовному розумінні!

05 жовтня 2007 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо