Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

З’ЇЗД ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ

27 лютого 2006 р.

У Київській духовній академії відбувся IV Всеукраїнський з’їзд православної молоді Київського Патріархату. За інформацією Синодального управління в справах молоді, яке очолює ігумен Федір (Бубнюк), випускник Волинської духовної семінарії, з’їзд зібрав понад 300 делегатів з 22 єпархій – священиків, які проводять роботу з молоддю, представників 12-ти молодіжних православних братств, 7-ми молодіжних осередків при парафіях та 12-ти ініціативних молодіжних груп. Активно й плідно попрацювали на з’їзді волиняни – шість братчиків Молодіжного православного братства святого Миколи, князя Луцького, на чолі з його головою – Іваном Марченком.

Окрім роботи в пленарному засіданні делегати працювали в 5-ти тематичних секціях, де обговорювали організацію православних молодіжних братств, соціальне служіння, діяльність в інформаційному просторі, організацію православних таборів та паломництв, питання місіонерства.

З’їзд звернувся до ієрархії Київського Патріархату з проханням сприяти в розробці концепції розвитку православного молодіжного руху в Україні. Також делегати скерували Звернення Президентові України, Верховній Раді та Уряду з вимогою заборони реклами алкоголю та тютюну, пропаганди насилля та розпусти в ЗМІ, ліцензування парапсихологічних практик під виглядом знахарства тощо.

27 лютого 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо