Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НАГОРОДА НОВОВОЛИНСЬКИМ ЛИВАРНИКАМ

24 лютого 2006 р.

Єпископ Михаїл із керівництвом Нововолинського ливарного заводу. Фото прот. Віталія СобкаПеребуваючи з пастирським візитом у нововолинському соборі Святого Духа, єпископ Луцький і Волинський Михаїл з благословення Патріарха Філарета нагородив голову правління Нововолинського ливарного заводу Ігоря Чернявського, його заступника з виробництва Олександра Лебедюка та провідного спеціаліста заводу інженера Володимира Лапія орденами Київського Патріархату. Як зазначив владика, вітаючи нагороджених, у такий спосіб відзначаються їхні заслуги перед Церквою та Україною, а також – праця з відродження виливання дзвонів в Україні.

24 лютого 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо