Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Маленьке пасхальне диво

13 квітня, у Вхід Господній до Єрусалима, в недільних школах парафій Вознесіння Господнього в Любешові та Різдва Пресвятої Богородиці в Рожищі вперше відбулися майстер-класи із писанкарства. Їх метою було ознайомлення дітей з історією, технологією виконання та звичаями й обрядами, пов’язаними із цим великоднім атрибутом.

У заході в Любешові взяли участь: декан та настоятель громади протоієрей Юрій Устимчук і вихованці школи (найменшому, до речі, – усього 10 місяців). У слові до учасників о. Юрій розповів про писанку та крашанку. Всі оглянули виставку писанок із різних регіонів України.

Таке ж заняття у Рожищі з молодшою групою недільної школи провела завуч ЗОШ № 4 Валентина Старикова. Благочинний, настоятель парафії протоієрей Василь Шняк звернувся до юних писанкарів зі словом, помазав їх освяченою оливою.

16 квітня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо