Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

«Жінка спасеться...»

7 квітня 2014 р. Під час Божественної Літургії в соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці в Ковелі. Світлина інформаційної служби єпархії

На Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив іконостас та очолив Божественну Літургію з нагоди храмового свята у Благовіщенському соборі Ковеля.

Із владикою служили: декан протоієрей Анатолій Александрук, настоятель собору протоієрей Василь Мичко, інше духовенство ковельських міського та районного благочинь, а також із Київщини та Львівщини.

У проповіді про свято високопреосвященний, зокрема, зауважив, що «для жінок сьогодні це жіноче свято». Він побажав їм народжувати, щоб бути щасливими. Адже, як читаємо в Новому Заповіті: «[Жінка] спасеться через народження дітей, якщо буде у вірі й любові та святості з цнотою» (1 Тим. 2:15). «Як просто і як складно одночасно!» – підсумував цю думку митрополит.

Під час традиційного хресного ходу навколо собору владика з духовенством відправив заупокійну літію на могилі попереднього настоятеля протоієрея Петра Левочка.

08 квітня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо