Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ВІД ПРИНИЖЕННЯ – ДО СЛАВИ

2 жовтня 2008 р.

Храм Воздвиження Хреста Господнього в Луцьку. Світлина Володимира МолявчикаСвого часу нечестивий імператор Адріан поглумився над великою святинею – храмом Воскресіння Господнього в Єрусалимі. Святе місце він перетворив на поганське капище. Схожа доля була й у луцької Воздвиженської церкви: червона рать перетворила її на планетарій. Та все ж сила Божа не дозволила глумові продовжуватись і нині в обох святинях підноситься щира молитва. Про це в проповіді під час урочистого Богослужіння з нагоди престольного празника в храмі Воздвиження Хреста Господнього 27 вересня говорив протоієрей Богдан Гринів (клірик луцької парафії Святителя Феодосія Чернігівського). Він, настоятель громади священик Василь Клочак та інші священослужителі відправили Службу Божу, провели традиційний хресний хід і освятили відреставрований хрест з купола.

Наступного дня святкування продовжилося в районному Будинку культури, де відбувся концерт за участю церковного хору, вихованців недільної школи, ансамблю «Сузір’я», Алли Опейди та інших. Під час заходу тривала безстрокова акція зі збору пожертв на реставрацію луцької перлини – древнього Хрестовоздвиженського храму.

02 жовтня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо