Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

СЛУЖИТИ БОГУ Й УКРАЇНІ

6 жовтня 2008 р.

Під час молебню для призовників у міській раді. Світлина ієрм. Константина (Марченка)Учасники проводів до війська. Світлина ієрм. Константина (Марченка)Сьогодні в залі засідань Луцької міської ради відбулась непересічна подія – урочисті проводи до війська юнаків нашого міста. Благословити майбутніх військовиків на виконання громадянського обов’язку прийшов старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний. У молитві також взяли участь заступник міського голови Анатолій Пархом’юк, військовий комісар обласного центру полковник Володимир Фірсов, батькі й численні гості. У своєму слові отець Олександр побажав призовникам, аби вони наслідували кращі риси воїнів, про які йдеться на сторінках Старого Заповіту: побожність, чесність, відданість та низку інших чеснот, котрих так не вистачає в наш час. На завершення страший капелан окропив присутніх освяченою водою.

06 жовтня 2008 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо