Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НЕМОЖЛИВЕ ЛЮДЯМ – МОЖЛИВЕ БОГУ!

16 жовтня 2008 р.

Під час освячення місця під будівництво нової поліклініки в Ковелі. Світлина Данила ЗінкевичаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл на запрошення ковельського міського голови Сергія Кошарука освятив місце під будівництво нової поліклініки в Ковелі. З владикою співслужили декан протоієрей Анатолій Александрук і місцеве духовенство. Знаючи з місцевих ЗМІ, що початок спорудження цієї будівілі у деяких людей викликає певний скептицизм (брак бюджетного фінансування тощо), владика все ж підбадьорив присутніх. «Нехай не лякає нас цей котлован, – зауважив він. – Клініка потрібна місту, бажання збудувати її є. Зрештою, що не можливе людям, можливе Богу». Здоров’я – це те, що дарує Господь, – додав архієрей, – тож про наш духовний і фізичний стан потрібно піклуватись. Тому справа будівництва лікарняного закладу благословенна Богом.

16 жовтня 2008 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо