Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

АРХІПАСТИР НА ПОЛІССІ

28 жовтня 2008 р.

Храм Різдва Пресвятої Богородиці у с. Кричевичі Ковельського районного деканатуУ селі Кричевичі Ковельського районного деканату храм Різдва Пресвятої Богородиці старий: його змуровано в 1823 році на кошти пана Костянтина Янишевського. Церква нищилась у війну, за радянських часів тут був клуб. А з набуттям незалежності Україною почалося відродження храму. До 185-ї річниці освячення церкву відремонтовано. Днями сюди прибув єпископ Луцький і Волинський Михаїл. Він відправив Божественну Літургію у співслужінні з ковельським районним деканом протоієреєм Іваном Бонисом та міським – протоієреєм Анатолієм Александруком, настоятелем парафії священиком Ігорем Кузьмичем, іншими священнослужителями. До великої кількості вірних, які цього дня прийшли до храму-ювіляра, приєдналися представники районної та сільської влади.

У проповіді преосвященний гласив про любов – до Бога, до ближніх, зокрема й до ворогів, до Батьківщини. Адже любов – понад усе, «вона силу гріхів покриває».

28 жовтня 2008 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо