Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

12 листопада 2008 р.

Нещодавно у Камені-Каширському провели круглий стіл, присвячений Голодомору 1932–33 рр. Брав участь у його роботі і місцевий декан протоієрей Володимир Мицько. У своєму слові він наголосив на тому, що наша Церква завжди молиться по жертвах цієї страшної трагедії, яку скоїла злочинна радянська влада, і закликає молитися інших. До роботи столу долучилися голова райдержадміністрації Віктор Суса, представники політичних партій і громадськості. А пізніше учасники заходу взяли участь у поминальному Богослужінні, яке очолив о. Володимир.

12 листопада 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо