Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЗАМІСТЬ ЛЕНІНА – ДЗВОНИ

19 листопада 2008 р.

Нововолинський декан протоієрей Стефан Фульмес. Світлина Сергія ДубинкиУчора нововолинська парафія Святого Духа одержала подарунок від міської ради – три дзвони вагою 500, 160 та 100 кг, виготовлені на місцевому ливарному заводі. Нещодавно депутати Нововолинська вирішили позбутися пам’ятника В. Леніну і його придбав один колекціонер. За виручені кошти купили дзвони для релігійних громад Нововолинська, які, за словами декана протоієрея Стефана Фульмеса, настоятеля парафії, «зазвучать над шахтарським містом і сповіщатимуть про радість і торжество Церкви Христової».

19 листопада 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо