Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

АРХІСТРАТИГ – ЦЕ ПОЛКОВОДЕЦЬ

25 листопада 2008 р.

Храмове свято парафії Архістратига Михаїла в Нововолинську. Світлина Данила ЗінкевичаУ день, що в православному календарі йменується Собором Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, єпископ Луцький і Волинський Михаїл здійснив архіпастирську візитацію з нагоди престольного свята в нововолинську Свято-Михайлівську громаду. Відправляючи Божественну Літургію разом із деканом протоієреєм Стефаном Фульмесом, настоятелем протоієреєм Михайлом Нідзельським, кліриком цієї парафії священиком Олексієм Гольчуком та іншими служителями, владика у проповіді докладно зупинився на служінні ангелів та їхньому впливу на земне людське життя. «У кожного з нас є поставлений Богом ангел-охоронець. Але одні слухають голосу цього небесного провідника, уникаючи таким чином багатьох спокус і гріхів, інші ж не бажають його чути й засмучують його. Усім же незліченним сонмом ангелів керує Архістратиг Михаїл, що по-давньоєврейськи означає – подібний до Бога. Ми всі маємо наслідувати Ісуса Христа, прагнути Царства Небесного, прагнути обожитися, тому треба слухати свого ангела-охоронця – вірного провідника у справі спасіння», – підкреслив архієрей.

Під час традиційного хресного ходу, єпископ Михаїл, окропивши освяченою водою церкву, мирян, закликав Боже благословення і на будівництво нового храму, яке триває поруч.

25 листопада 2008 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо