Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПРИКЛАД БОРЦІВ ЗА СВОБОДУ

26 листопада 2008 р.

У селі Кремеш Локачинського деканату духовенство освятило пам’ятник краянам, які загинули в боротьбі за волю і незалежність Вітчизни, та відслужило заупокійну літію. Ці Богослужіння відправили в день храмового свята місцевої Михайлівської парафії (настоятель – священик Ярослав Новіцький). Звертаючись до присутніх із проповіддю, декан протоієрей Ігор Дружинець наголосив на жертовності борців, якої, за його словами, так не вистачає в наші дні. «Пам’ятаючи про їхній подвиг, і ми мали б більше уваги приділяти служінню Богові й ближнім», – сказав на завершення душпастир.

Це другий пам’ятник полеглим за незалежність українцям у Локачинському деканаті. Цього року в день Успіння Пресвятої Богородиці було освячено монумент у с. Павловичі.

26 листопада 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо