Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

ЗБУДУЮТЬ НОВИЙ ХРАМ

29 травня 2006 р.

Єпископ Михаїл освячує місце під забудову храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гайове Ківерцівського деканату. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив Хрест, який встановили на місці майбутнього храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гайове Ківерцівського деканату. У Богослужінні взяли участь декан протоієрей Олег Ткачусь, настоятель громади священик Олександр Вронський, місцеві священнослужителі, представники влади, парафіяни.

Після освячення владика звернувся до присутніх із проповіддю про будівництво храму Божого. Він зазначив, що християни будують церкву, щоб у ній «спасати душу, творити спільну молитву, просити благословення для себе й ближніх, свого села й України». Тому громаді необхідно не вагаючись прикладати всі зусилля для спорудження святині, дякуючи Богові за сприятливий час, коли не руйнуються храми, а є Його благословення споруджувати їх.

29 травня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо