Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

НА КАТОЛИЦЬКОМУ КОНЦЕРТІ

29 січня 2006 р.

Єпископ Михаїл на зарошення римсько-католицього єпископа Маркіяна побував на великому концерті хору кафедрального собору святих Петра й Павла. Оскільки хор представив слухачам піснеспіви як західної так і східної християнських традицій, перед його виступом до присутніх звернулися ієрархи обох Церков і висловлювали необхідність спільної праці задля вирішення загальнохристиянських проблем сучасності.

29 січня 2006 р.
МОЛИТВА ЗА ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ

25 січня 2006 р.

Благочинний луцького кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Володимир Подолець вітає Інститут розвитку людини в Луцьку. Фото прот. Віталія СобкаБлагочинний луцького кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Володимир Подолець, старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний і духовенство собору на запрошення організаторів взяли участь в урочистому вечорі, присвяченому шостій річниці Луцького інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

З вітальним словом виступив отець Володимир Подолець. Звертаючись до керівництва, представників викладацького складу й студентства, він зазначив, що людська спільнота в гонитві за економічними показниками зазвичай забуває про духовне та фізичне здоров’я окремої людини...

25 січня 2006 р.
АРХІЄРЕЙСЬКІ СЛУЖІННЯ В СІЧНІ

24 січня 2006 р.

Освячення хреста на місці будівництва Свято-Благовіщенського храму в Луцьку. Фото прот. Віталія СобкаДругого дня різдвяних свят єпископ Михаїл відправив Божественну Літургію у Володимир-Волинському соборі Різдва Христового з нагоди престольного свята. 9 січня, на свято первомученика й архідиякона Стефана, владика очолив Службу Божу в соборі Святого Духа в Нововолинську й привітав його настоятеля, протоієрея Степана Фульмеса, з Днем ангела.

12-14 січня преосвященний та священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці вдруге здійснили різдвяну паломницько-просвітницьку поїздку до Києва й Чернігова, де з віншуванням і колядками вітали зі святами працівників різних закладів та установ...

24 січня 2006 р.
РІЗДВЯНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ТЕЛЕРАДІОМАРАФОН
«БОГ БАГАТИЙ МИЛОСЕРДЯМ»

20 січня 2006 р.

На сцені Волинського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка – учасник Різвяного благодійного телерадіомарафону «Бог багатий милосердям» – хор Луцької Свято-Юр’ївської церкви Київського Патріархату. Фото прот. Віталія СобкаВперше на Волині відбувся Різдвяний благодійний телерадіомарафон «Бог багатий милосердям» – спільний проект Волинської Ради Церков, обласної державної адміністрації та Волинської державної телерадіокомпанії.

Протягом дня обласне телебачення та радіостанція «Луцьк» транслювали в прямому ефірі виступи церковних творчих колективів набільших волинських християнських Церков із обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевчанка, подавали сюжети з дитячих будинків, виступи керівників підприємств, організацій та установ, представників громадськості Волині з обговоренням проблем...

20 січня 2006 р.
МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «РІЗДВЯНА МІСТЕРІЯ»

18 січня 2006 р.

Благочинний кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Володимир Подолець, священнослужителі та архієрейський хор «Оранта» взяли участь у відкритті VI Міжнародного фестивалю «Різдвяна містерія», який протягом кількох днів демонстував лучанам акторську майстерність лялькових колективів України, Білорусі, Польщі, Росії, Словаччини, наповнюючи обласний центр різдвяним духом.

18 січня 2006 р.
РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ У КОВЕЛІ

8 січня 2006 р.

У Ковельському Будинку Просвіти відбувся благодійний вечір колядок. Його активними організаторами та учасниками виступили священики Ковелі та церковні хори, – повідомив протоієрей Анатолій Александрук, міський благочинний. 7 церковних і 12 світських колективів співали різдвяні піснеспіви, колядки та ставили вертепи. На вечорі був присутній міський голова Ярослав Шевчук, представники громадськості.

08 січня 2006 р.
ЗУСТРІЧ ВИФЛЕЄМСЬКОГО ВОГНЮ

3 січня 2006 р.

На центральному майдані Луцька члени місцевої станиці української скаутської організації «Пласт» урочисто передали Вифлеємський вогонь миру Українській Православній Церкві Київського Патріархату, Українській Греко-Католицькій Церкві та всім бажаючим. Луцькі пластуни вже всьоме долучається до всесвітньої скаутської традиції – передавати перед Різдвом Христовим з країни в країну вогонь з Вифлеєму – символ миру, добра, милосердя і любові народженого Богонемовляти...

03 січня 2006 р.
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо