Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

ПІД ЗАСТУПНИЦТВОМ ПЕРВОВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ

14 липня 2006 р.

Єпископ Михаїл освячує капсулу й фундамент майбутнього храму Апостолів Петра й Павла в Мар’янівці Горохівського деканату. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл здійснив архіпастирський візит до Мар’янівки Горохівського деканату, під час якого заклав капсулу у фундамент майбутнього храму Апостолів Петра й Павла. Відправляти чин освячення основи церкви владиці допомагали декан протоієрей Андрій Сидор і настоятель місцевої громади протоієрей Володимир Комарницький.

Після Богослужіння архієрей привітав парафіян із урочистою подією та закликав одностайно сприяти будівництву Божого храму.

Того ж дня преосвященний відвідав Петропавлівську парафію, що в...

14 липня 2006 р.
ХРАМОВЕ СВЯТО В КОРШОВЦІ

13 липня 2006 р.

Єпископ Михаїл перед храмом Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію в церкві Апостолів Петра й Павла, що в селі Коршовець Луцького районного деканату, з нагоди 10-річчя парафії та храмового свята, яке громада відзначила 12 липня. З ним служили обласний декан протоієрей Іван Семенюк, декан Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Володимир Подолець, настоятель храму протоієрей Віктор Михалевич та місцеве духовенство. Разом із багатьма молільниками урочистість розділили голова сільради Сергій Федчук і директор Луцького комбінату хлібопродуктів №2 Михайло Гнасюк.

За Богослужінням владика сказав проповідь про віру й чесноти...

13 липня 2006 р.
ОСВЯТИЛИ ЛУЦЬКУ МІСЬКУ РАДУ

12 липня 2006 р.

Луцький міський голова Богдан Шиба дякує єпископові Михаїлу за освячення. Фото прот. Віталія СобкаСвященнослужителі кафедрального собору Святої Трійці на чолі з єпископом Михаїлом освятили Луцьку міську раду. У Богослужінні взяли участь міський голова Богдан Шиба, його заступники та працівники виконкому.

Після молитви владика привітав міських очільників з освяченням місця праці та, закликаючи Боже благословення на їхню працю, побажав миру, терпіння та заступництва святителя Миколая Чудотворця, покровителя Луцька. Він зазначив, що лише покладаючись на волю Божу й виконуючи Його Заповіді можна подолати усі труднощі, які стоять перед нами. Це підкреслюють слова святого апостола Павла з Послання до Филип’ян...

12 липня 2006 р.
СВЯТО СЕЛА ЛИЩЕ

11 липня 2006 р.

Храм Різдва святого Йоана Хрестителя в с. Лище Луцького районного деканату. Фото Сергія ДубинкиЄпископ Луцький і Волинський Михаїл відправив Божественну Літургію в храмі Різдва святого Йоана Хрестителя, що в с. Лище Луцького районного деканату, з нагоди храмового свята. Разом із ним служили настоятель церкви протоієрей Віктор Пушко та місцеве духовенство. У Богослужінні взяли участь голова сільської ради Віталій Шкорупський, багато вірян.

Під час Літургії владика, виголосивши проповідь про подяку Богові за все, закликав цінувати Божі дари й смиренно приймати радощі й скорботи земного життя.

 

11 липня 2006 р.
СВЯЩЕНИКИ-ВОЛИНЯНИ ЗДОБУВАЮТЬ ВИЩУ ОСВІТУ

9 липня 2006 р.

Канцлер єпархії протоієрей Микола Цап взяв участь в урочистостях з нагоди випуску релігієзнавців у Національному університеті «Острозька академія».

Свято розпочалося Божественною Літургією в академічному храмі преподобного Федора Острозького. Після подячного молебня відбулося урочисте зібрання.

Вітаючи присутніх від імені єпископа Луцького і Волинського Михаїла, отець Микола зазначив, що теперішнє...

09 липня 2006 р.
ВИПУСК БІОТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ

6 липня 2006 р.

Єпископ Михаїл спілкується з ректором біотехнічного інституту. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл та священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці взяли участь у ювілейних випускних урочистостях Луцького біотехнічного інституту Міжнародного науково-технічного університету, які відбулися в обласному театрі ляльок.

Відправивши подячний молебень, владика привітав випускників зі здобуттям вищої освіти, а керівництво й викладачів - із 5-им випуском. Молоді, яка від нині піде самостійним життєвим шляхом, владика побажав слідувати за життєвим покликанням і ніколи не занедбувати християнські чесноти й цінності.

06 липня 2006 р.
КІВЕРЦІВСЬКІ БІБЛІОТЕКАРІ В ЖИДИЧИНСЬКОМУ МОНАСТИРІ

5 липня 2006 р.

У с. Жидичин Ківерцівського району відбулися збори бібліотекарів району, після яких учасники відвідали місцевий чоловічий монастир святителя Миколая Чудотворця.

Намісник ієромонах Марк (Левків) коротко розповів бібліотечним працівникам історію обителі та хід робіт з її відродження, а пізніше відправили молебень за здоров’я у монастирському храмі преподобного Миколи Святоші, князя Луцького. Виголошуючи проповідь, намісник закликав бібліотекарів приділяти більшу увагу роботі з молоддю...

05 липня 2006 р.
ДЕНЬ КОВЕЛЯ

4 липня 2006 р.

Єпископ Михаїл вітає ковельського міського голову Сергія Кошарука. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл та ковельський декан протоієрей Анатолій Александрук взяли участь у святкуванні Дня Ковеля.

Під час урочистостей владика зустрівся з міським головою Сергієм Кошаруком, подарував містові статуетку Архістратига Михаїла та виступив на урочистому мітингу. «Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому! Коли міста Господь не пильнує, даремно сторожа чуває!» Цими словами псалмоспівця Давида преосвященний підкреслив важливість, аби місто жило й розвивалося з Божим благословенням і побажав ковельчанам ангела-хоронителя для щасливого й побожного життя в рідному місті.

04 липня 2006 р.
ОСВЯЧЕНО ОБЛАСНУ РАДУ

3 липня 2006 р.

Єпископ Михаїл виголошує вітальне слово після освяти обласної ради. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл на прохання голови обласної ради Анатолія Грицюка освятив його робочий кабінет і всі приміщення ради. Окрім пана Анатолія, до молитви долучилися заступник голови Володимир Банада та працівники виконавчого апарату.

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, владика побажав ангела-хоронителя на стежці добрих справ, злагодженої командної праці з Божим благословенням та закликав побожно й ревно звершувати почесну місію представництва інтересів волинян.

Насамкінець преосвященний Михаїл оголосив про рішення Патріарха...

03 липня 2006 р.
У ЛУЦЬКУ БУДЕ ХРАМ ЙОАНА ЗОЛОТОУСТОГО

2 липня 2006 р.

Луцькі священнослужителі на чолі з обласним деканом протоієреєм Іваном Семенюком освятили хрест на місці будівництва майбутнього храму святителя Йоана Золотоустого. Церкву спорудять на території школи-інтернату, що по вулиці Дубнівській.

У Богослужінні взяли участь генеральний директор автозаводу Іван Грицанчук, директор підприємства «Луцькводоканал» Анатолій Бащук, директор виробничо-комерційного товариства «Будматеріали №2» Степан Іванісік, директор школи-інтернату Анатолій Дудич, інші достойники, які посильною пожертвою...

02 липня 2006 р.
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо