Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

НЕДІЛЬНА ШКОЛА ОПІКУЄТЬСЯ ОБЕЗДОЛЕНИМИ

27 грудня 2005 р.

Керівництво та вихованці Центру християнського виховання дітей та молоді зініціювали акцію «З Богом у серці». Під час Різдвяних свят вони завітали з колядками до Будинку престарілих та Будинку дитини, аби скрасити їх самотність. Адже учнів не лише навчають Закону Божому, а й бути милосердними.

Коли директор Центру священик Андрій Ротченков оголосив учням, що будуть вітати мешканців будинку престарілих і покинутих дітей, радості учнів не було меж. Зголосилися навіть представники старшої групи, які давно закінчили недільну школу і зараз навчаються у вузах або вже працюють...

27 грудня 2005 р.
ПАМ’ЯТІ ЖУРНАЛІСТА

27 грудня 2005 р.

Благочинний Ковельського району протоієрей Іван Бонис відправив панахиду над могилою головного редактора газети «Волинь» Полікарпа Шафети. На кладовищі с. Дубове в 70-ий день його народження зібралися волинські журналісти, представники громадськості, аби вшанувати пам’ять великого газетяра й патріота.

Після поминального Богослужіння отець Іван звернувся до присутніх із проповіддю. Він зазначив, що Полікарп Шафета – яскравий приклад служіння народові. «Київський Патріархат дуже...

27 грудня 2005 р.
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ
Преосвященнійшого Михаїла, єпископа Луцького і Волинського,
боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним Волинської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату

Христос рождається – славіте! Христос із небес – зустрічайте! Христос на землі – величайте!
Ірмос канону Різдва Христового

Ікона «Різдво Христове». Передана до Музею Волинської ікони з Чопської митниці. ХІХ ст., дерево, левкас, темпера, позолотаЯк завжди, з великою радістю і духовним піднесенням відзначає Свята Церква Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Через безмежну Божественну любов заради нас, людей, і заради нашого вічного спасіння народився на землі Син Божий – Ісус Христос. У цій, на перший погляд, дивній, але священній події відкрилася світу велика благочестя тайна: «Бог з’явився у тілі» (1 Тим. 3,16) і нам, людям, посланий «дар Божий – Життя вічне в Христі Ісусі Господі нашому» (Рим. 6,23).

Подія Різдва Христового становила і становить незбагненну тайну не тільки для людей, але й для ангелів. Однак через нашу віру вона відкриває кожному, що з нами Бог і ми з Богом.

Різдво Христове – це свято любові і миру. Прагнення миру завжди хвилювало і хвилює все людство. Де і в Кого шукати нам цього миру, навчає апостол Павло: «Браття! Христос є мир наш» (Єф. 2,14). Це Він...

26 грудня 2005 р.
ПРЕДСТАВНИКИ УПРАВЛІННЯ ЄПАРХІЇ ПРИВІТАЛИ КАТОЛИКІВ ІЗ РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

25 грудня 2005 р.

Обласний благочинний протоієрей Іван Семенюк і прес-секретар єпархії протоієрей Віталій Собко на запрошення римсько-католицького єпископа Маркіяна побували на урочистій різдвяній месі в луцькому кафедральному соборі святих Петра і Павла. Після Богослужіння отець Іван виголосив вітальне слово, в якому, складаючи святкові побажання християнам-католикам, передав вітання й благословення єпископа Михаїла.

25 грудня 2005 р.
ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКІВ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ ВОЛИНІ ЩОДО СВЯТКУВАННЯ НЕДІЛІ ВОЛИНСЬКИМИ ХРИСТИЯНАМИ

23 грудня 2005 р.

Дорогі брати і сестри!

Ми, керівники християнських Церков Волині, вважаємо своїм пастирським і громадянським обов’язком звернутися до Вас зі спеціальним посланням-закликом щодо святкування Недільного дня – священного обов’язку кожного християнина, незалежно від його конфесійної приналежності.

Четвертою заповіддю Закону Божого Господь велить шість днів працювати і робити свої діла, хто до яких покликаний, а сьомий день присвячувати служінню Богові та святим і угодним Йому справам – турботі про спасіння своєї душі, молитві в храмі Божому й удома, вивченню Закону Божого...

23 грудня 2005 р.
ВОЛИНСЬКА РАДА ЦЕРКОВ ПОЧИНАЄ ДІЯТИ

23 грудня 2005 р.

У Волинській обласній державній адміністрації відбулося засідання Волинської Ради Церков. Це перше зібрання керівників найбільших християнських спільнот Волині, де конкретними діями засвідчено, що християни різних віровизнань бажають і здатні плідно працювати задля вирішення спільних проблем та адекватно реагувати на виклики сьогодення.

Цього дня представники Церков (Київський Патріархат із благословення єпископа Луцького і Волинського Михаїла представляв протоієрей Віталій Собко, прес-секретар єпархії) розглянули три питання: 1) про підготовку та проведення Різдвяного благодійного марафону "Бог багатий милосердям"...

23 грудня 2005 р.
ДЕНЬ МІЛІЦІЇ

16 грудня 2005 р.

Єпископ Михаїл на запрошення організаторів взяв участь в урочистостях з нагоди Дня міліції, які відбулися в обласному муздрамтеатрі імені Тараса Шевченка. Владика виступив із вітальним словом, у якому побажав міліціонерів Божого благословення та успіхів у важкій, відповідальній і дуже потрібній українській спільноті діяльності.

16 грудня 2005 р.
УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ З ПЕДКОЛЕДЖОМ

16 грудня 2005 р.

Єпископ Михаїл та директор Луцького педагогічного коледжу Анатолій Гуловський підписалу угоду про співпрацю. Фото Данила ЗінкевичаЄпископ Михаїл та директор Луцького педагогічного коледжу Анатолій Гуловський підписалу угоду про співпрацю. Відтепер Київський Патріархат духовно опікуватиметься цим закладом. Планується спорудити тут каплицю, де регулярно відправлятимуть Богослужіння. Капеланом педагогічного коледжу призначено викладача Волинської духовної семінарії протоієрея Віктора Пушка.

Після офіційної частини владика Михаїл та священнослужителі кафедрального собору відправили молебень на закликання помочі Святого Духа. До молитви доличилися керівництво, викладачі та представники вихованців коледжу.

16 грудня 2005 р.
СВЯЩЕНИКИ ПРИВІТЛИ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

14 грудня 2005 р.

Канцлер управління єпархії протоієрей Микола Цап та обласний благочинний протоієрей Іван Семенюк взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників суду, які відбулися в облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка. До учасників із вітальним словом звернувся отець Микола. Він передав благословення єпископа Михаїла, побажав натхнення та плідної праці, підкресливши, що працювати у сфері судочинства є особливо відповідальним, оскільки кожне рішення вагомо вплаває на життя тієї чи іншої людини.

14 грудня 2005 р.
ФОРУМ «ЗА УКРАЇНСЬКУ ПОМІСНУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ»

13 грудня 2005 р.

Форум «За Українську Помісну Православну Церкву». Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл і священнослужителі єпархії взяли участь у роботі І Всеукраїнського церковно-громадського форуму «За Українську Помісну Православну Церкву». Зібрання, яке очолив Патріарх Філарет, відбулося в Києві, у приміщенні Національного академічного театру опери та балету імені Тараса Шевченка, за участю єпископів, представників священнослужителів, мирян, політичних партій, інтелігенції, козацтва, громадських організацій тощо

Учасники форуму прийняли Звернення до українського народу, Президента України Віктора Ющенка та Вселенського Патріарха Варфоломія. З метою активізації роботи...

13 грудня 2005 р.
1-10  11-16
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо