Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Перші кроки до храму

Перші кроки до храму
Віктор Гребенюк

Не всі ходять до церкви, хто хотів би ходити. Дехто не може переступити через психологічний бар’єр, адже бракує найпростіших знань: як приготуватися до церкви, як підійти до неї, як поводитися в ній і як із неї вийти. Тож ми випустили брошуру-порадник «Перші кроки до храму».

Чим особливе це видання?

  • Брошуру складено з таких невеличких розділів: «Отже, збираєтесь на відправу», «Підходимо до святині», «Свічки», «Молитва за ближніх», «Необхідна література», «Шанування святих речей», «Де стояти, як поводитись», «Під час відправи», «Спілкування зі священиком», «Православний етикет»;
  • є рисунки з поясненнями: як складати пальці для хресного знамення, як складати руки для благословення і таке інше;
  • проста мова, зрозуміла всім читачам – від Волині до Криму, старшокласникам і професорам.

Автор тексту Віктор Гребенюк, богословський редактор – протоієрей Віталій Собко, технічний редактор Олександр Павлович, художнє оформлення Ірини Харитонової, керівник проекту й коректор Юлія Спіріна.

20 с., офсетний папір, м’яка обкл. Формат А-6.

Ціна 5 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо