Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її образом «Нерушима Стіна»

Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її образом «Нерушима Стіна»
Брат Віктор

Новий гімн Оранті – головній іконі Софії Київської – написано з нагоди тисячоліття закладин цього центрального храму Русі-України (1011 р.). Це перший акафіст у нашій літературі, створений за візантійськими взірцями жанру: ритмізованою прозою та римованою поезією. Його головний мотив – церковно-національна єдність у боротьбі з «духами злоби».

Богословський редактор-консультант – протоієрей Віталій Собко.

36 с., офсетний папір, м’яка обкл. Формат А-5. У пачці 50 пр.

Ціна 10 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо