Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Серцем нелукавим

Серцем нелукавим
Тарас Шевченко

Серія «Віра наших класиків».

Хоча релігійна тематика у Тараса Григоровича займає значне місце (деякі мовознавці навіть стверджують, що слово Бог у нього – серед найбільш уживаних), проте ставлення Церкви до деяких із цих творів завжди було неоднозначним. Неоднозначним було і ставлення Шевченка до Православ’я зокрема і релігії загалом. У наш час пошанування Кобзаря набирає навіть псевдорелігійних рис. Тому виникла необхідність з усього найновішого Повного зібрання творів (ПЗТ) вибрати лише ті, котрі ні в чому не відступають від православного вчення. До них дано передмову та примітки, котрих бракує у ПЗТ для правильного розуміння цих творів. Автор приміток, передмови та укладач видання – літредактор інформаційно-видавничого центру єпархії Віктор Гребенюк.

Книжка має також розділ живопису і графіки Т. Шевченка на релігійну тематику, спеціально надану «Ключам» статтю завідувача Меморіального будинку-музею Тараса Шевченка (Київ) Надії Наумової про ці грані діяльності Великого Українця.

Прочитання книги «Серцем нелукавим» багато що розставить на свої місця тим читачам, котрі звикли не просто споживати ідеологічний продукт (а творчість Кобзаря вже давно використовують саме так), а ставити запитання і знаходити відповіді.

148 с., крейдяний папір. Формат А-5. Кольорові репродукції.

Ціна: у глянцевій обкл. – 35 грн, у цупкій – 30 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо