Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Православний календар – 2013 (кишеньковий)

Православний календар – 2013 (кишеньковий)

Православний календар – 2013 (кишеньковий). – Луцьк : Ключі, 2013. – 24 с.

Видавничим відділом єпархії «Ключі» видано Православний церковний календар на 2013 рік, з вказівками апостольських і євангельських читань на неділі та свята, умовними позначеннями ієрархії свят, ступенів строгості постів одно- та багатоденних, а також вказано дні, в які протягом року не відправляються вінчання.

Календар подано за новим стилем.

Видано з благословення Митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Формат А6

Ціна 7 грн

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо