Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Псалтир

Псалтир

Псалтир. – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2012. – 440 с.

Книга псалмів пророка і царя Давида, яка оспівує Вседержителя, Його велич та турботу про все Ним створене, у всі часи є для віруючих джерелом натхнення в молитовному стремлінні до Господа. Ці псалми, сповнені благодаті Божої, навчають терпеливості, спонукають до покаяння, закликають до прославлення Творця. Тому Псалтир широко використовується в церковному Богослужінні та приватних молитвах християн.

У виданні наведено устав святих отців про читання Псалтиря, слово Василія Великого про важливість і духовну користь псалмів, інші побожні навчання.

При підготовці до друку Псалтиря богословська комісія УПЦ КП взяла до уваги попередні видання цієї книги українською та церковнослов’янською мовами.

Видано з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Формат 60х90/16

Ціна 100 грн

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо